خرید ویلا در آلانیا

خرید ویلا در آلانیا

خرید ویلا در آلانیا که یک شهر ساحلی و زیبا است بسیار مورد توجه خارجی ها قرار دارد و تقاضای زیادی برای خرید ویلاهای این شهر وجود دارد ولی برخلاف آنچه که تصور می شود تعداد ویلاهای زیادی در شهر آلانیا برای خرید و فروش وجود ندارد.

در این شهر ویلاهای ساحلی بسیار محدود می باشند البته در منطقه داملاتاش و قلعه آلانیا ویلاهایی مشرف به دریای مدیترانه و اسکله آلانیا وجود دارند که جز گرانترین ویلاهای شهر هستند. سایر مناطقی که در آنها ویلاهای لاکچری برای خرید وجود دارند منطقه بکتاش و تپه آلانیا هستند که در ارتفاع بالاتری نسبت به شهر قرار دارند و دید بسیار زیبای پانوراما از آلانیا و دریا دارند، همچنین در منطقه کارگیجاک نیز شهرک های ویلایی بسیار مدرن و لوکسی وجود دارند.

ویلاهای شهر آلانیا عمدتا لوکس و در شهرک های ویلایی با امکانات کامل قرار دارند.
آلانیا یک شهر محبوب توریستی است و همیشه تقاضای زیادی برای خرید ویلا در آلانیا وجود دارد.
در هر صورت شما برای خرید ویلا در آلانیا باید از مشاوره های دقیقی که شرکت های معتبر ملکی در آلانیا ارائه میکنند بهره ببرید تا خرید خوب و مطمئنی را داشته باشید.
شرکت Hello Home با سالها سابقه فعالیت در حوزه املاک و مستغلات در کشور ترکیه و شهر آلانیا هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص خرید ویلا در آلانیا می باشد.
تعدادی از ویلاهای شهر آلانیا را در ادامه لیست کرده ایم، البته در نظر داشته باشید لیست تمام ویلاهای موجود در سایت وجود ندارد.
بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص واحد های موجود برای خرید ویلا در آلانیا با ما از طریق واتساپ تماس بگیرید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه