خدمات شرکت Hello Home

خدمات شرکت Hello Home

شرکت Hello Home به منظور مشاوره اصولی به خریداران ملک در آلانیا تشکیل شده است با افزایش ساخت و ساز و استقبال خریداران از سراسر دنیا شرایط مناسبی برای افراد سودجو فراهم شده تا از این بازار ملک استفاده غیر اخلاقی داشته باشند. شرکت Hello Home مفتخر است با سابقه ای درخشان و نام نیکدر این شهر از اولین حضور و یا درخواست شما همراه شما باشد.

مشاورین فروش ما در ابتدا هدف شما از خرید ملک در آلانیا را جویا خواهند شد:

  • آیا صرفا هدف شما سرمایه گذاری است؟
  • آیا قصد گرفتن اقامت های موقت (سالانه) را دارید؟
  • آ یا برای گرفتن اقامت دائم (پاسپورت) اقدام کرده اید؟
  • آیا قصد مهاجرت به ترکیه را دارید؟

مشاورین ما در ادامه فایل های مناسب در راستای اهداف شما و میزان بودجه و سلیقه شما را با صبوری به شما معرفی خواهند کرد. (ارسال عکس فیلم لوکیشن لیست قیمت) بازدید حضوری از پروژه ها و موارد منتخب شما در مرحله بعد می باشد. معرفی پروژه های در حال ساخت و یا تکمیل شده از سازندگان به نام این شهر برای شما که قصد سرمایه گذاری بلند مدت و به صورت اقساط را دارید بسیار سود ده می باشد. برای پرداخت و یا انتقال وجه مورد خریداری شده ی شما مشاورین مالی ما صبورانه همراه شما هستند.

ما برای گرفتن شماره مالیاتی، افتتاح حساب بانکی، بیمه و حتی ثبت نام فرزندان شما در مدارس آلانیا شما را تنها نخواهیم گذاشت. به منظور رسمیت داشتن قرارداد مابین خریدار و فرشنده و تعهدات فی ما بین سند رسمی مورد تایید دولت ترکیه تنظیم می گردد (تاپو) خریدارانی که قصد گرفتن پاسپورت ترکیه را دارند با معرفی ما به وکیل معتمد شرکت وارد مراحل گرفتن شهروندی ترکیه خواهند شد. گرفتن وقت برای اداره اقامت (راندوو) و تشکیل و تکمیل پرونده اقامتی شما جزو خدمات شرکت Hello Home می باشد.

مقایسه آگهی ها

مقایسه