درباره شهر آلانیا

درباره شهر آلانیا

معرفی محله های شهر آلانیا

منطقه مرکزی آلانیا ALANYA MERKEZ MAHALLESI

این منطقه در 130 کیلومتری آلانیا و 45 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشا آلانیا قرار دارد. بناها در این منطقه عموما بصورت ویلا ها و مجتمع های مسکونی هستند. در ناحیه ساحلی خانه های قدیمی و مجتمع های جدید بنا شده اند. ساحل معروف کلوپاترا، داملاتاش در این منطقه مورد توجه گردشگران و اهالی می باشد.

مراکز تجاری و اداری، شرکت های بیمه در مرکز شهر قرار دارند. رستوران های متعدد با غذاهای سنتی ترکیه و آسیایی و اروپایی در این منطقه می باشد برای کسانیکه به تفریحات شبانه علاقه دارند کلاب های شبانه و بارهای مشهور در این منطقه آماده کار هستند.

قلعه آلانیا که روی کوه واقع شده، موزه باستان شناسی، مساجد باستانی و غارهای بسیار زیبا و پارک آبی نیز در این منطقه می باشد. نزدیکی به مراکز خرید، دانشگاه ها و امکانات رفاهی شهری جز ویژگی های این منطقه است. اصلی ترین میدان شهر میدان آتاتورک در این منطقه می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه آلانیا اینجا کلیک کنید.

منطقه کارگیجاک آلانیا KARGICAK MAHALLESI

اولین منطقه بعد از دمیرتاش برای ورود به آلانیا کارگیجاک می باشد.

منطقه کارگیجاک با طول خط ساحلی 4500 متر و مساحت 1800 هکتار میزبان گردشگران و ساکنینی است که از کشورهای مختلف اروپا به این منطقه مسافرت کرده اند.

ساحل شنی و خلیج های بی نظیر و آسمان آبی در این منطقه طبیعت گردان بسیاری را به خود جذب می کند.

هتل های زیبا و لوکس کارگیجاک در تمام فصل بهار و تابستان پذیرای گردشگران بسیاری است.

اگر قصد خرید ملک در منطقه کارگیجاک و سایر شهرهای آلانیا دارید شرکت املاک HelloHome با افتخار همراه شما می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه کارگیجاک اینجا کلیک کنید.

منطقه اوبا آلانیا OBA MAHALLESI

اوبا یکی از مناطق وسیع آلانیاست که در شمال شرقی این شهر واقع شده است.

این منطقه با کمربندی çevre youl به اوبای شمالی و جنوبی تقسیم می شود.

سرمایه گذاری در این منطقه که یکی از مناطق به نام آلانیاست برای سرمایه گذاران بسیار سود ده می باشد.

اوبای شمالی که در ارتفاع واقع شده است که با دید دریای زیبای مدیترانه و قلعه آلانیا شما را حیرت زده می کند.

امکانات رفاهی شهری از جمله مدرسه، مراکز خرید، دانشگاه، بیمارستان و… در این منطقه آسودگی خیال را برای کسانیکه قصد زندگی طولانی مدت در آلانیا را دارند، فراهم میکند.

منطقه گردشگری دیم چای و رود دیم با کلوپ ها و رستوران های زیبا در این منطقه می باشد.

اگر قصد خرید ملک در منطقه اوبا و سایر مناطق شهر آلانیا را دارید شرکت املاک HelloHome  با افتخار همراه شما می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه اوبا اینجا کلیک کنید.

درباره شهر آلانیا

منطقه جیکجیلی آلانیا CIKCILLI MAHALLESI

جیکجیلی انتخاب کسانی است که آرامش و امکانات را با هم میخواهند.

اتوبان çevre youl که آنتالیا و قاضی پاشا را به هم وصل می کند از دل جیکجیلی میگذرد. از تراس پارک جیکجیلی شما منظره تمام شهر آلانیا را خواهید دید.

جیکجیلی تمام امکانات رفاهی شهری را برای ساکنین خود به همراه دارد.

دانشگاه، بیمارستان، مدارس دولتی در تمام مقاطع، مرکز بهداشت، مرکز خرید محبوب آلانیا (آلانیوم)، سوپر مارکت و شنبه بازار.

با 15 دقیقه پیاده روی شما می توانید به جنگل یا دریا برسید دسترسی آسان به سواحل و رستوران بارهای جیکجیلی از جاذبه های این منطقه می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه جیکجیلی اینجا کلیک کنید.

منطقه توسمور آلانیا TOSMUR MAHALLESI

بعد از منطقه محموتلار به سمت آلانیا که حرکت کنیم به توسمور میرسیم که از مناطق محبوب گردشگران می باشد سواحل و امکانات تفریحی از جمله جت اسکی، چتر بازی، پاراسیلینگ جذب گردشگری را در این  منطقه بالا برده است.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه توسمور اینجا کلیک کنید.

منطقه محموتلار  MAHMUTLAR MAHALLESI

در 12 کیلومتری شرقی مرکز آلانیا منطقه محموتلار واقع شده است، مابین منطقه کستل و کارگیجاک. این منطقه که در سالهای اخیر رشد چشمگیری در ساخت و ساز داشته مورد توجه بسیاری از سازندگان قرار گرفته است.

محموتلار قلب تپنده شهر آلانیا با امکانات رفاهی شهری از جمله بار رستوران های بسیار متعدد، فروشگاه های زنجیره ای، بازارهای میوه، پزشک خانواده و مدارس در تمام مقاطع شرایط خوبی را برای کسانیکه قصد زندگی طولانی مدت در آلانیا را دارند، فراهم کرده است.

ساحل های ماسه ای و هتل های بزرگ و رستوران های متعدد تراکم برج ها و ساختمان های زیبا در این منطقه توجه گردشگران بسیاری را به خوب جلب کرده است و این منطقه در تمام فصل بسیار زیبا و پر از شور زندگی است.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه محموتلار اینجا کلیک کنید.

منطقه کستل KESTEL MAHALLESI

این منطقه یکی از نوسازترین مناطق آلانیاست که کاملا براساس اصول شهرسازی مدرن ساخته شده است. همین امر توجه بسیاری از سرمایه گذاران به ملک را به خود جلب کرده است. وجود خط ساحلی طولانی و هتل های مجلل و امکانات شهری از جمله دانشگاه کی قباد، سرویس حمل و نقل عمومی و دسترسی آسان به مرکز شهر و تعداد زیاد مجتمع های زیبا و منظره زیبای دریای مدیترانه این منطقه را برای خارجیان منحصر بفرد کرده است.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه کستل اینجا کلیک کنید.

منطقه آوسالار AVSALLAR MAHALLESI

این منطقه در 25 کیلومتری شهر آلانیا و از مناطق غربی این شهر می باشد ساحل شنی یکدست از ویژگی های بارز این منطقه می باشد. ساحل زیبای INCEKUM که به ساحل طلایی معروف است در فصل های گردشگری مورد توجه توریست ها و ساکنین شهرهای اطراف می باشد.

هتل های لوکس و سرگرمی های ساحلی و تفریحات شبانه، پارک آبی و دلفیناریوم در آوسالار وجود دارد ملک های این منطقه بصورت ویلاها با ساختار قدیمی و آپارتمان های مدرن می باشد. فروشگاه های زنجیره ای (میگروس، کرفور، بیم، شوک و…) در این منطقه برای رفاه ساکنین وجود دارد، شهر SIDE با بناهای تاریخی که در مجاورت این منطقه قرار دارد برای علاقمندان به اماکن تاریخی جذاب می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه آوسالار اینجا کلیک کنید.

منطقه دمیرتاش DEMIRTAŞ MAHALLESI

این منطقه در شرق آلانیا و 15 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشا قرار دارد در نزدیکی های این منطقه بقایای شهر رومی SIDER و یک ساحل بکر منحصربفرد وجود دارد که بسیار پیشنهاد می شود از آن دیدن کنید.

این منطقه به دور از جریانات پر سر و صدای گردشگران مکانی است جذاب برای آنان که دنبال آرامش و زندگی در نزدیکی طبیعیت دلنشین هستند. برای کسانیکه دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستند این منطقه با زمین های ارزان قیمت و دورنمایی از رشد و پیشرفت بسیار سود ده می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه دمیرتاش اینجا کلیک کنید.

منطقه بکتاش BEKTAŞ MAHALLESI

در قسمت شمالی شهر آلانیا منطقه بکتاش و تپه قرار دارد که در کوهپایه های کوه تروس می باشد و منظره بی نظیر از دریا و قلعه و شهر آلانیا از اینجا بسیار دیدنی است. ساکنین این منطقه بیشتر محلی هستند، ویلاها و ساختمان های در این منطقه برای اتباع خارجی جذابیت بالایی دارد. رستوران های محلی در این منطقه متعدد وجود دارد که پیشنهاد ما صبحانه های محلی و سنتی ترکیه می باشد.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه بکتاش اینجا کلیک کنید.

منطقه کوناکلی KONAKLI MAHALLESI

در 12 کیلومتری غرب آلانیا منطقه مسکونی کوناکلی با ساحل ماسه ای و سنگ ریزه وجود دارد در این منطقه ساحل خزندگان و کاروانسرای قدیمی شاراپسا است.

فروشگاه ها عموما کوچک و مناسب گردشگران است. کافه ها و رستوران ها با غذاهای بین المللی و دیسکوها و کلاب ها بین گردشگران جوان بسیار مورد استقبال قرار میگیرد. کارتینگ و یک باشگاه گلف کوچک و پارک آبی و دلفیناریوم در نزدیکی کوناکلی در آوسالار قرار دارد. ملک ها عموما بصورت مجتمع های ویلایی مجلل با زمین های پهناور با منظره کوه و دریا می باشد. فقط ساختمان هایی کم ارتفاع در این منطقه اجازه ساخت دارند و به همین علت قیمت بناها عموما بالاتر از نواحی دیگر است.

همچنین جهت مشاهده املاک منطقه کوناکلی اینجا کلیک کنید.

ماشوران ما از طریق واتساپ پاسخگوی سوالات شما درباره شهر آلانیا هستند.

مقایسه آگهی ها

مقایسه